Vsi prispevki, ki jih je objavil/a Matic Proj

Izpiti, 17.06.2021

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. DRAGAN JUVAN 15.06.2021 6. KYU
2. MARKO LONČAR 17.06.2021 6. KYU
3. ZALA ZIHERL 17.06.2021 6. KYU
4. DARJA ZIHERL 17.06.2021 6. KYU
5. BINE BERČIČ 17.06.2021 6. KYU
6. EVA GORJANC 17.06.2021 6. KYU
7. UROŠ GORJANC 17.06.2021 7. KYU
8. MATJAŽ ŠILING 17.06.2021 8. KYU
9. ANDREW GEMMELL 17.06.2021 8. KYU
10. SARA ARNOLJ 17.06.2021 8. KYU
Klub: KARATE KLUB RONIN Datum: 17.06.2021
Izpitni izpraševalec: Jurij ŠUBIC, 5. dan

Pričetek vadbe in vpis

POLJANE:

Treningi potekajo v telovadnici osnovne šole Poljane, Poljane 100, 4223 Poljane.

Vpis novih članov je možen do konca septembra 2020. Minimalna starost je 10. let.

Ponedeljek
19:00 – 20:00 (začetniki, Kyu in Dan stopnje)
20:00 – 20:30 (1. Kyu in Dan stopnje)
Sreda
19:00 – 20:00 (začetniki, Kyu in Dan stopnje) 20:00 – 20:30 (1. Kyu in Dan stopnje)

Začetek vadbe bo v ponedeljek 07. september 2020. Vabljeni!

Od oktobra naprej bo vadba potekala v mali telovadnici po naslednjem razporedu:

Ponedeljek
19:00 – 20:00 (začetniki, 9. – 2. kyu)
20:00 – 21:00 (1. Kyu in Dan stopnje)
Sreda
19:00 – 20:00 (začetniki, 9. – 2. kyu) 20:00 – 21:00 (1. Kyu in Dan stopnje)

Vse udeležence prosimo, da se seznanijo z priloženimi navodili in jih dosledno upoštevajo.

Vabljeni!

Corona

ŽABNICA:

Treningi potekajo v telovadnici podružnične šole Žabnica, Žabnica 20, 4209 Žabnica.
Torek
17:30 – 18:30 (začetniki + 9. in 8. kyu)
Četrtek
17:30 – 18:30 (začetniki + 9. in 8. kyu)
Pričetek vadbe v mesecu oktobru 2020
Inštruktorji:
– Jurij Šubic, 5. dan JKA
– Marko Bergant, 3. dan JKA
– Derviš Huškarić, 3. dan
– Iztok Logar, 2. dan JKA
– Matic Proj, 2, dan JKA
– Marko Proj, 2. dan JKA

Izpiti, 13.06.2018

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. GAŠPER FERLAN 13.06.2018 9. KYU
2. NEJA KREK 13.06.2018 9. KYU
3. MARK KORČE 13.06.2018 9. KYU
4. BOR KORČE 13.06.2018 9. KYU
5. EVA MRAK 13.06.2018 8. KYU
6. JERNEJ PRIJATELJ 13.06.2018 8. KYU
7. LARA TRČEK 13.06.2018 8. KYU
8. JAKOB PETERNEL 13.06.2018 8. KYU
9. NIK PINTAR 13.06.2018 7. KYU
10. EVA UŠENIČNIK 13.06.2018 7. KYU
11. LADO DOLENEC 13.06.2018 6. KYU
12. LARA ISTENIČ 13.06.2018 5. KYU
13. DOMINIK UŠENIČNIK 13.06.2018 5. KYU
14. KARLO JEMC 13.06.2018 3. KYU
15. HANA OBLAK 13.06.2018 2. KYU
16. KLARA PUSTAVRH 13.06.2018 2. KYU
17. BLAŽ BERGANT 13.06.2018 2. KYU
Klub: Karate klub Ronin Datum: 13.06.2018
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 5. dan
Marko Proj, 1. dan

Izpiti, 16.2.2018

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. BLAŽ BERGANT 16.02.2018 3 KYU
2. HANA OBLAK 16.02.2018 3 KYU
3. KLARA PUSTAVRH 16.02.2018 3 KYU
4. NEJC MILINOVIČ 16.02.2018 4 KYU
5. ERIK ČEMAŽAR 16.02.2018 4 KYU
6. ANIKA DEBELJAK 16.02.2018 5 KYU
7. NEŽA FERLAN 16.02.2018 5 KYU
8. LADO DOLENC 16.02.2018 7 KYU
9. JERNEJ PRIJATELJ 16.02.2018 9 KYU
10. LARA TRČEK 16.02.2018 9 KYU
11. EVA MRAK 16.02.2018 9 KYU
12. TINKARA GUZELJ KLEMENČIČ 16.02.2018 9 KYU
13. LEJLA VITA RIHTARŠIČ 23.02.2018 6 KYU
14. TAMARA BERGANT 23.02.2018 6 KYU
Klub: KARATE KLUB RONIN Datum: 23.02.2018
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 5. dan
Marko Bergant, 3. dan
Iztok logar, 2. dan
Marko Proj, 1. dan

Izpiti, 18. 6. 2017

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. BLAŽ BERGANT 18.06.2017 4 KYU
2. KARLO JEMC 18.06.2017 4 KYU
3. HANA OBLAK 18.06.2017 4 KYU
4. KLARA PUSTAVRH 18.06.2017 4 KYU
5. NEJC MILINOVIČ 18.06.2017 5 KYU
6. NACE BOGATAJ 18.06.2017 5 KYU
7. ANA PINTAR 18.06.2017 5 KYU
8. JAN PINTAR 18.06.2017 5 KYU
9. TIMOTEJ UŠENIČNIK 18.06.2017 6 KYU
10. DOMINIK UŠENIČNIK 18.06.2017 6 KYU
11. KLEMENTINA PETERNEL 18.06.2017 6 KYU
12. TANJA SELJAK 18.06.2017 6 KYU
13. ANIKA DEBELJAK 18.06.2017 6 KYU
14. NEŽA FERLAN 18.06.2017 6 KYU
15. LARA ISTENIČ 18.06.2017 6 KYU
16. MIHA KRIŽNAR 18.06.2017 7 KYU
17. JANEZ FERLAN 18.06.2017 7 KYU
18. MOJCA MRAK 18.06.2017 8 KYU
19. EVA UŠENIČNIK 18.06.2017 8 KYU
20. NIK PINTAR 18.06.2017 8 KYU
21. JOŠT DEMŠAR 18.06.2017 8 KYU
22. LADO DOLENC 18.06.2017 8 KYU
Klub: KARATE KLUB RONIN Datum: 18.06.2017
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 5. dan
Matic Proj, 2. dan
Aljaž Šubic, 1. dan

Izpiti, 3. 2. 2017

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. VID PUSTAVRH 3.02.2017 1. KYU
2. PETER RIHTARŠIČ 3.02.2017 1. KYU
3. LUKA ŠTURM 3.02.2017 1. KYU
4. KLARA PUSTAVRH 3.02.2017 5. KYU
5. HANA OBLAK 3.02.2017 5. KYU
6. BETI ČREŠNOVAR 3.02.2017 5. KYU
7. BLAŽ BERGANT 3.02.2017 5. KYU
8. ERIK ČEMAŽAR 3.02.2017 5. KYU
9. KARLO JEMC 3.02.2017 5. KYU
10. PATRIK STANONIK 3.02.2017 6. KYU
11. NACE BOGATAJ 3.02.2017 6. KYU
12. NEŽA FERLAN 3.02.2017 7. KYU
13. ANIKA DEBELJAK 3.02.2017 7. KYU
14. LARA ISTENIČ 3.02.2017 7. KYU
15. TAMARA BERGANT 3.02.2017 7. KYU
16. KLEMENTINA PETERNEL 3.02.2017 7. KYU
17. TIMOTEJ UŠENIČNIK 3.02.2017 7. KYU
18. AJDA HLADNIK 3.02.2017 7. KYU
19. DOMINIK UŠENIČNIK 3.02.2017 7. KYU
20. JANEZ ŠMID 7.12.2016 8. KYU
21. NIK PINTAR 3.02.2017 9. KYU
22. JAKOB PETERNEL 3.02.2017 9. KYU
23. EVA UŠENIČNIK 3.02.2017 9. KYU
24. MOJCA MRAK 3.02.2017 9. KYU
25. ROK RIHTARŠIČ 3.02.2017 9. KYU
26. JOŠT DEMŠAR 3.02.2017 9. KYU
27. LADO DOLENEC 3.02.2017 9. KYU
Klub: Karate klub RONIN – Poljane Datum: 3.02.2017
Izpitni izpraševalec: JURIJ ŠUBIC, 5. DAN
MARKO BERGANT, 2. DAN
MARKO PROJ, 1. DAN
ALJAŽ ŠUBIC, 1. DAN

SZTK Open Traditional Karate Cup

V nedeljo, 27. 11. 2016, je v Kranjski Gori potekal odprti pokal tradicionalnega karateja pod vodstvom zveze SZTK. Tekmovanja se je udeležilo 320 tekmovalcev iz 20 klubov in reprezentanc. Iz našega kluba se je tekmovanja udeležilo 10 tekmovalcev.
 
Dosegli so naslednje rezultate:
1. mesto:
Klara Pustavrh – kadetinje kata
2. mesto:
Aleš Čadež – člani kumite
3. mesto:
Beti Črešnovar – kadetinje kata
Tina Rihtaršič – mladinke kata
Vid Pustavrh – juniorji kumite
Matic Proj – člani kata
 
Čestitamo!

1. pokalni turnir JKA karateja

V Celju je 23. oktobra potekal 1. Pokalni turnir. Člani našega kluba so dosegli odlične rezultate. 15 tekmovalcev je osvojilo 11 medalj.

1. MESTO:
Vid Pustavrh – kadeti kumite
Erik Čemažar – člani kata B
Jure Dolenec – kadeti kata B

2. MESTO:
Aljaž Novak – kadeti kumite
Tina Rihtaršič – mladinke kata A
Hana Oblak – starejše deklice kata B

3. MESTO:
Erik Črešnovar – kadeti kumite
Aleš Čadež – člani kumite
Matic Proj – člani kata A
Tina Rihtaršič – članice kata A
Klara Pustavrh – starejše deklice kata B

4. MESTO:
Lara Istenič – starejše deklice kata C

Čestitamo!

Izpiti, 19. 6. 2016

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. JANEZ FERLAN 19.06.2016 8. KYU
2. TIMOTEJ UŠENIČNIK 19.06.2016 8. KYU
3. TEJA ČADEŽ 19.06.2016 8. KYU
4. NEŽA FERLAN 19.06.2016 8. KYU
5. DOMINIK UŠENIČNIK 19.06.2016 8. KYU
6. KLEMENTINA PETERNEL 19.06.2016 8. KYU
7. LARA ISTENIČ 19.06.2016 8. KYU
8. AJDA HLADNIK 19.06.2016 8. KYU
9. ANIKA DEBELJAK 19.06.2016 8. KYU
10. ZOJA ČINKU 19.06.2016 6. KYU
11. NEJC MILINOVIČ 19.06.2016 6. KYU
12. ANA PINTAR 19.06.2016 6. KYU
13. MANCA PINTAR 19.06.2016 6. KYU
14. TINKARA MRAK 19.06.2016 6. KYU
15. KARLO JEMC 19.06.2016 6. KYU
16. HANA OBLAK 19.06.2016 6. KYU
17. BETI ČREŠNOVAR 19.06.2016 6. KYU
18. KLARA PUSTAVRH 19.06.2016 6. KYU
19. ERIK ČEMAŽAR 19.06.2016 6. KYU
20. JURE DOLENEC 19.06.2016 6. KYU
21. ALJAŽ NOVAK 19.06.2016 6. KYU
22. BLAŽ BERGANT 19.06.2016 6. KYU
23. PETER KRAJNIK 19.06.2016 3. KYU
24. MANICA DEMŠAR 19.06.2016 2. KYU
25. LUKA ŠTURM 19.06.2016 2. KYU
26. VID PUSTAVRH 19.06.2016 2. KYU
27. ERIK ČREŠNOVAR 19.06.2016 2. KYU
28. VESNA MUDRI 19.06.2016 1. KYU
29. TINA RIHTARŠIČ 19.06.2016 1. KYU
30.
Klub: KARATE KLUB RONIN – POLJANE Datum: 19.06.2016
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 5. dan
Marko Bergant, 2. dan
Marko Proj, 1. dan