Register DAN stopenj

Ime in priimek

1. dan

2. dan

3. dan

4. dan

5. dan

6. dan

7. dan

Jurij ŠUBIC 1994 2002 2006 2010  2014
Marko BERGANT 1999 2008  2017
Iztok LOGAR, mag. prav. 2009 2014
Matic PROJ 2011 2014
Domen POLJANŠEK 2011
Marko PROJ 2013
Aleš ČADEŽ 2013
Andrej ZUPANČIČ 2014
Aljaž ŠUBIC 2015
Vesna Mudri 2017
Tina Rihtaršič 2017
Ines ŠUBIC 2011 Q
Nik MAHNIČ 2013 Q
Denis ŠTIBELJ 2008 Q
Dejan PADOVAC 2011 Q
Boštjan BIČEK 2011 Q
Jože ČEMAŽAR 2011 Q
Matej ŠUBIC 2013 Q
Q – bivši člani
5. DAN:
  • Jurij ŠUBIC

– Budimpešta, 18.07.2014, diploma JKA št. HU 5-       , komisija Seizo IZUMIJA, 7. DAN in Kazuhiro SAWADA, 7. DAN

4. DAN:
  • Jurij ŠUBIC

– Celje, 29.05.2010, diploma JKA št. SI 4-0013, komisija Masahiko TANAKA, 8. DAN

3. DAN:
  • Jurij ŠUBIC

– Vilshofen (D), 15.07.2006, diploma WSI št. 8640, komisija Hiroshi SHIRAI, 9. DAN

– JKA verifikacija – Celje, 12.05.2007, diploma JKA št. SI 3-0005, komisija Masahiko TANAKA, 8. DAN

  • Marko BERGANT

– Celje,  06.05.2017, diploma JKA št. SI 3-       , komisija Yasuo HANZAKI, 7. DAN

2. DAN:

  • Jurij ŠUBIC

– Montebelluno (I), 08.12.2002, diploma WSI št. 8381, komisija Hiroshi SHIRAI, 9. DAN

– JKA verifikacija – Celje, 12.05.2007, diploma JKA št. SI 2-0012, komisija Masahiko TANAKA, 8. DAN

  • Marko BERGANT

– Celje,  24.05.2008, diploma JKA št. SI 2-0016, komisija Masahiko TANAKA, 8. DAN

  •  Iztok LOGAR

– Celje,  10.05.2014, diploma JKA št. SI 2-        , komisija Seizo IZUMIYA, 7. DAN

  •  Matic PROJ

– Budimpešta,  18.07.2014, diploma JKA št. HU 2-0242, komisija Seizo IZUMIYA, 7. DAN in Kazuhiro SAWADA, 7. DAN

1. DAN:

  • Jurij ŠUBIC
– Radovljica, 22.12.1994, diploma št. 016/R-94, komisija Dušan MACURA, 6. DAN
– JKA verifikacija – Celje, 12.05.2007, diploma JKA št. SI 1-0028, komisija Masahiko TANAKA, 8. DAN
  • Marko BERGANT
– Škofja Loka,  23.06.1999, diploma št. 9/98, komisija Mehmed DŽANANOVIĆ, 6. DAN
– JKA verifikacija – Celje, 12.05.2007, diploma JKA št.  SI 1-0026, komisija Masahiko TANAKA, 8. DAN
  • Denis ŠTIBELJ
– Celje, 24.05.2008, diploma JKA št. SI 1-0042, komisija Masahiko TANAKA, 8. DAN
  • Iztok LOGAR
– Dunaujvaros (HU), 17.07.2009, diploma JKA št. HU 01- 0509, komisija Masahiko TANAKA, 8. DAN
  • Dejan PADOVAC

– Celje, 07.05.2011, diploma JKA št. SI 1-0122, komisija Masahiko TANAKA, 8. DAN

  • Boštjan BIČEK

– Celje, 07.05.2011, diploma JKA št. SI 1-0123, komisija Masahiko TANAKA, 8. DAN

  • Matic PROJ

– Celje, 07.05.2011, diploma JKA št. SI 1-0119, komisija Masahiko TANAKA, 8. DAN

  • Ines ŠUBIC

– Celje, 07.05.2011, diploma JKA št.  SI 1-0121, komisija Masahiko TANAKA, 8. DAN

  • Domen POLJANŠEK

– Celje, 07.05.2011, diploma JKA št. SI 1-0118, komisija Masahiko TANAKA, 8. DAN

  • Jože ČEMAŽAR

– Celje, 07.05.2011, diploma JKA št. SI 1-0120, komisija Masahiko TANAKA, 8. DAN

  • Marko PROJ

– Celje, 11.05.2013, diploma JKA št. SI 1-0163, komisija Masahiko Tanaka, 8. DAN

  • Matej ŠUBIC
– Celje, 11.05.2013, diploma JKA št. SI 1-0162, komisija Masahiko Tanaka, 8. DAN
  • Aleš ČADEŽ
– Celje, 11.05.2013, diploma JKA št. SI 1-0164, komisija Masahiko Tanaka, 8. DAN
  • Nik MAHNIČ

Celje, 11.05.2013, diploma JKA št. SI 1-0165, komisija Masahiko Tanaka, 8. DAN

  • Andrej ZUPANČIČ

 Celje, 10.05.2014, diploma JKA št. SI 1-0176, komisija Seizo IZUMIYA, 7. DAN

  •  Aljaž ŠUBIC Celje, 16.05.2015, diploma JKA št. SI 1-……….., komisija Seizo IZUMIYA, 7. DAN
  • Vesna MUDRI

 Celje, 06.05.2017, diploma JKA št. SI 1-      , komisija Yasuo HANZAKI, 7. DAN

  • Tina RIHTARŠIČ

 Celje, 06.05.2017, diploma JKA št. SI 1-      , komisija Yasuo HANZAKI, 7. DAN