Arhiv kategorij: Rezultati KYU izpitov

Izpiti, januar 2024

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. DIAN LOGAR 18.01.2024 1. KYU
2. MARKO LONČAR 18.01.2024 3. KYU
3. ANDREW GEMMELL 18.01.2024 3. KYU
4. TADEJ KISOVEC 18.01.2024 3. KYU
5. LARA SIMAKOVIČ 18.01.2024 3. KYU
6. KARIN ZUPANČIČ 18.01.2024 6. KYU
7. JAKOB MAROLT 18.01.2024 6. KYU
8. VASJA HOZJAN 18.01.2024 6. KYU
9. MARK POTREBUJEŠ 18.01.2024 7. KYU
10. PATRIK ŠUBIC 18.01.2024 7. KYU
11. VAL KREK 18.01.2024 7. KYU
12. SIMA RUPAR 18.01.2024 7. KYU
13. ŠAJA RUPAR 18.01.2024 7. KYU
14. LEJA ARNOLJ 18.01.2024 7. KYU
15. SARA MLINAR 18.01.2024 7. KYU
16. ALEKSEJ KEČA 18.01.2024 7. KYU
17. DOROTEJA BENEDIČIČ 18.01.2024 7. KYU
18. MARCEL TRČEK 18.01.2024 7. KYU
19. VERONIKA BENEDIČIČ 18.01.2024 7. KYU
20. ALJAŽ ŠUBIC 18.01.2024 9. KYU
21. KLARA TOMAŽIN 18.01.2024 9. KYU
22. NINA LUČIN 18.01.2024 9. KYU
23. DOROTEJA STANONIK 18.01.2024 9. KYU
24. ANA URH 18.01.2024 9. KYU
25. NEŽA URH 18.01.2024 9. KYU
26. ULA KOS 18.01.2024 9. KYU
27. LOVRO JEREB 18.01.2024 9. KYU
28. ALJAŽ PEČAR 18.01.2024 9. KYU
29. CENE TRATNIK 18.01.2024 9. KYU
30. TINE TRATNIK 18.01.2024 9. KYU
31. VID KOVIČ 18.01.2024 9. KYU
32. BOR OBLAK 18.01.2024 9. KYU
Klub: KARATE KLUB RONIN POLJANE Datum: 23.01.2024
Izpitni izpraševalec: JURIJ ŠUBIC, 6. DAN
BOŠTJAN KOS, 2. DAN
ALEŠ ČADEŽ, 2. DAN

Izpiti, junij 2023

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. ALEKSEJ KEČA 12.06.2023 8. KYU
2. MARCEL TRČEK 12.06.2023 8. KYU
3. VERONIKA BENEDIČIČ 12.06.2023 8. KYU
4. DOROTEJA BENEDIČIČ 12.06.2023 8. KYU
5. PATRIK ŠUBIC 12.06.2023 8. KYU
6. VAL KREK 12.06.2023 8. KYU
7. LEJA ARNOLJ 12.06.2023 8. KYU
8. SARA MLINAR 12.06.2023 8. KYU
9. JERNEJA JUDEŽ 12.06.2023 8. KYU
10. MARK POTREBUJEŠ 12.06.2023 8. KYU
11. SIMA RUPAR 12.06.2023 8. KYU
12. ŠAJA RUPAR 12.06.2023 8. KYU
13. EMA KREK 12.06.2023 8- KYU
14. KARIN ZUPANČIČ 12.06.2023 7. KYU
15. NAJA JELOVČAN 12.06.2023 6. KYU
16. INJA ZAVRŠNIK 12.06.2023 6. KYU
17. TILEN TRČEK 12.06.2023 6. KYU
18. NIKA BOŽJAK 12.06.2023 5. KYU
19. MOJCA MRAK 12.06.2023 5. KYU
20. JERNEJ PRIJATELJ 12.06.2023 5. KYU
21. LARA SIMAKOVIČ 12.06.2023 4. KYU
22. TADEJ KISOVEC 12.06.2023 4. KYU
23. ANDREW GEMMELL 12.06.2023 4. KYU
Klub: Karate klub Ronin Datum: 12.06.2023
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 6. dan
Marko Bergant, 3. dan
Boštjan Kos, 2. dan

Izpiti, januar 2023

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. EVA UŠENIČNIK 16.01.2023 2. KYU
2. DIAN LOGAR 16.01.2023 2. KYU
3. DRAGAN JUVAN 16.01.2023 4. KYU
4. MARKO LONČAR 16.01.2023 4. KYU
5. ANDREW GEMMELL 16.01.2023 5. KYU
6. LARA SIMAKOVIĆ 16.01.2023 5. KYU
7. TADEJ KISOVEC 16.01.2023 5. KYU
8. NIKA BOŽJAK 16.01.2023 6. KYU
9. MOJCA MRAK 16.01.2023 6. KYU
10. FILIP KRŽIŠNIK 16.01.2023 6. KYU
11. VASJA HOZJAN 16.01.2023 7. KYU
12. JAKOB MAROLT 16.01.2023 7. KYU
13. INJA ZAVRŠNIK 16.01.2023 7. KYU
14. NAJA JELOVČAN 16.01.2023 7. KYU
15. KARIN ZUPANČIČ 16.01.2023 8. KYU
16. ŠAJA RUPAR 16.01.2023 9. KYU
17. SIMA RUPAR 16.01.2023 9. KYU
18. LEJA ARNOLJ 16.01.2023 9. KYU
19. EMA KREK 16.01.2023 9. KYU
20. JERNEJA JUDEŽ 16.01.2023 9. KYU
21. VERONIKA BENEDIČIČ 16.01.2023 9. KYU
22. ALEKSEJ KEČA 16.01.2023 9. KYU
23. VAL KREK 16.01.2023 9. KYU
24. MARK POTREBUJEŠ 16.01.2023 9. KYU
25. PATRIK ŠUBIC 16.01.2023 9. KYU
26. DOROTEJA BENEDIČIČ 16.01.2023 9. KYU
27. SARA MLINAR 16.01.2023 9. KYU
Klub: KARATE KLUB RONIN Datum: 16.01.2023
Izpitni izpraševalci: Jurij ŠUBIC, 5. dan
Marko Bergant, 3. dan
Boštjan Kos, 2. dan

Izpiti, junij 2022

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. ANDREW GEMMELL 15.06.2022 6. KYU
2. TADEJ KISOVEC 6.06.2022 6. KYU
3. MATJAŽ ŠILING 15.06.2022 7. KYU
4. BOŽJAK NIKA 15.06.2022 7. KYU
5. FILIP KRŽIŠNIK 15.06.2022 7. KYU
6. INJA ZAVRŠNIK 15.06.2022 8. KYU
7. NAJA JELOVČAN 15.06.2022 8. KYU
8. VASJA HOZJAN 6.06.2022 8. KYU
9. LANA FIC 6.06.2022 8. KYU
Klub: KARATE KLUB RONIN Datum: 06. in 15.06.2022
Izpitni izpraševalec: Jurij ŠUBIC, 5. dan
Boštjan Kos, 2. dan

Izpiti, januar 2022

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. EVA UŠENIČNIK 17.01.2022 3. KYU
2. LARA TRČEK 17.01.2022 5. KYU
3. BOŽJAK NIKA 17.01.2022 8. KYU
4. FILIP KRŽIŠNIK 17.01.2022 8. KYU
5. MARCEL TRČEK 17.01.2022 9. KYU
6. VASJA HOZJAN 17.01.2022 9. KYU
7. LANA FIC 17.01.2022 9. KYU
8. INJA ZAVRŠNIK 17.01.2022 9. KYU
9. MARKO LONČAR 18.01.2022 5. KYU
10. DRAGAN JUVAN 18.01.2022 5. KYU
11. ZALA ZIHERL 18.01.2022 5. KYU
12. DARJA ZIHERL 18.01.2022 5. KYU
13. EVA GORJANC 18.01.2022 5. KYU
14. BINE BERČIČ 18.01.2022 5. KYU
15. ANDREW GEMMELL 18.01.2022 7. KYU
16. LARA SIMAKOVIĆ 31.01.2022 6. KYU
17. TILEN TRČEK 31.01.2022 7. KYU
18. JAKOB MAROLT 31.01.2022 8. KYU
19. ENEJ PETERNELJ 31.01.2022 9. KYU
20. NAJA JELOVČAN 31.01.2022 9. KYU
21. KARIN ZUPANČIČ 31.01.2022 9. KYU
Klub: KARATE KLUB RONIN Datum: 2.02.2022
Izpitni izpraševalec: Jurij ŠUBIC, 5. dan

Izpiti, 17.06.2021

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. DRAGAN JUVAN 15.06.2021 6. KYU
2. MARKO LONČAR 17.06.2021 6. KYU
3. ZALA ZIHERL 17.06.2021 6. KYU
4. DARJA ZIHERL 17.06.2021 6. KYU
5. BINE BERČIČ 17.06.2021 6. KYU
6. EVA GORJANC 17.06.2021 6. KYU
7. UROŠ GORJANC 17.06.2021 7. KYU
8. MATJAŽ ŠILING 17.06.2021 8. KYU
9. ANDREW GEMMELL 17.06.2021 8. KYU
10. SARA ARNOLJ 17.06.2021 8. KYU
Klub: KARATE KLUB RONIN Datum: 17.06.2021
Izpitni izpraševalec: Jurij ŠUBIC, 5. dan

Izpiti, 13.06.2018

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. GAŠPER FERLAN 13.06.2018 9. KYU
2. NEJA KREK 13.06.2018 9. KYU
3. MARK KORČE 13.06.2018 9. KYU
4. BOR KORČE 13.06.2018 9. KYU
5. EVA MRAK 13.06.2018 8. KYU
6. JERNEJ PRIJATELJ 13.06.2018 8. KYU
7. LARA TRČEK 13.06.2018 8. KYU
8. JAKOB PETERNEL 13.06.2018 8. KYU
9. NIK PINTAR 13.06.2018 7. KYU
10. EVA UŠENIČNIK 13.06.2018 7. KYU
11. LADO DOLENEC 13.06.2018 6. KYU
12. LARA ISTENIČ 13.06.2018 5. KYU
13. DOMINIK UŠENIČNIK 13.06.2018 5. KYU
14. KARLO JEMC 13.06.2018 3. KYU
15. HANA OBLAK 13.06.2018 2. KYU
16. KLARA PUSTAVRH 13.06.2018 2. KYU
17. BLAŽ BERGANT 13.06.2018 2. KYU
Klub: Karate klub Ronin Datum: 13.06.2018
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 5. dan
Marko Proj, 1. dan

Izpiti, 16.2.2018

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. BLAŽ BERGANT 16.02.2018 3 KYU
2. HANA OBLAK 16.02.2018 3 KYU
3. KLARA PUSTAVRH 16.02.2018 3 KYU
4. NEJC MILINOVIČ 16.02.2018 4 KYU
5. ERIK ČEMAŽAR 16.02.2018 4 KYU
6. ANIKA DEBELJAK 16.02.2018 5 KYU
7. NEŽA FERLAN 16.02.2018 5 KYU
8. LADO DOLENC 16.02.2018 7 KYU
9. JERNEJ PRIJATELJ 16.02.2018 9 KYU
10. LARA TRČEK 16.02.2018 9 KYU
11. EVA MRAK 16.02.2018 9 KYU
12. TINKARA GUZELJ KLEMENČIČ 16.02.2018 9 KYU
13. LEJLA VITA RIHTARŠIČ 23.02.2018 6 KYU
14. TAMARA BERGANT 23.02.2018 6 KYU
Klub: KARATE KLUB RONIN Datum: 23.02.2018
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 5. dan
Marko Bergant, 3. dan
Iztok logar, 2. dan
Marko Proj, 1. dan

Izpiti, 18. 6. 2017

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. BLAŽ BERGANT 18.06.2017 4 KYU
2. KARLO JEMC 18.06.2017 4 KYU
3. HANA OBLAK 18.06.2017 4 KYU
4. KLARA PUSTAVRH 18.06.2017 4 KYU
5. NEJC MILINOVIČ 18.06.2017 5 KYU
6. NACE BOGATAJ 18.06.2017 5 KYU
7. ANA PINTAR 18.06.2017 5 KYU
8. JAN PINTAR 18.06.2017 5 KYU
9. TIMOTEJ UŠENIČNIK 18.06.2017 6 KYU
10. DOMINIK UŠENIČNIK 18.06.2017 6 KYU
11. KLEMENTINA PETERNEL 18.06.2017 6 KYU
12. TANJA SELJAK 18.06.2017 6 KYU
13. ANIKA DEBELJAK 18.06.2017 6 KYU
14. NEŽA FERLAN 18.06.2017 6 KYU
15. LARA ISTENIČ 18.06.2017 6 KYU
16. MIHA KRIŽNAR 18.06.2017 7 KYU
17. JANEZ FERLAN 18.06.2017 7 KYU
18. MOJCA MRAK 18.06.2017 8 KYU
19. EVA UŠENIČNIK 18.06.2017 8 KYU
20. NIK PINTAR 18.06.2017 8 KYU
21. JOŠT DEMŠAR 18.06.2017 8 KYU
22. LADO DOLENC 18.06.2017 8 KYU
Klub: KARATE KLUB RONIN Datum: 18.06.2017
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 5. dan
Matic Proj, 2. dan
Aljaž Šubic, 1. dan