Vsi prispevki, ki jih je objavil/a Matic Proj

Državno prvenstvo KZ WKSA – Bogojina

V soboto, 20. 2. 2016, je v Bogojini potekalo državno prvenstvo KZ WKSA.

Tekmovanja se je udeležilo 8 naših članov, ki so dosegli naslednje rezultate:
1. mesto
– Klara Pustavrh, kadetinje A kata
– Tina Rihtaršič, mladinke kata
– Matic Proj, člani kata
– Jurij Šubic, veterani kata in kumite
2. mesto
– Hana Oblak, kadetinje A kata
– Vesna Mudri, kadeti B kata
– Vid Pustavrh, kadeti B kumite
3. mesto
– Aljaž Šubic, mladinci kumite

12741978_1137806326253233_296339147886888804_n

Izpiti, 1. 2. 2016

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU  
1. ANŽE JELOVČAN 1.02.2016 1. KYU
2. VESNA MUDRI 1.02.2016 2. KYU
3. TINA RIHTARŠIČ 1.02.2016 2. KYU
4. VID PUSTAVRH 1.02.2016 3. KYU
5. ERIK ČREŠNOVAR 1.02.2016 3. KYU
6. RADO MUDRI 1.02.2016 3. KYU
7. LUKA JERAŠA 1.02.2016 4. KYU
8. UROŠ PETERNELJ 1.02.2016 4. KYU
9. ALJAŽ NOVAK 1.02.2016 7. KYU
10. JURE DOLENEC 1.02.2016 7. KYU
11. BLAŽ BERGANT 1.02.2016 7. KYU
12. APRILA KAVČIČ 1.02.2016 7. KYU
13. JASMINA OMERADŽIČ 1.02.2016 7. KYU
14. ERIK ČEMAŽAR 1.02.2016 7. KYU
15. MANCA PINTAR 1.02.2016 7. KYU
16. ZOJA ČINKU 1.02.2016 7. KYU
17. KLARA PUSTAVRH 1.02.2016 7. KYU
18. BETI ČREŠNOVAR 1.02.2016 7. KYU
19. HANA OBLAK 1.02.2016 7. KYU
20. SARA KISOVEC 1.02.2016 7. KYU
21. TINKARA MRAK 1.02.2016 7. KYU
22. NACE BOGATAJ 1.02.2016 7. KYU
23. NEJC MILINOVIČ 1.02.2016 7. KYU
24. NEŽA BOGATAJ 1.02.2016 7. KYU
25. ANA PINTAR 1.02.2016 7. KYU
26. KARLO JEMC 1.02.2016 7. KYU
27. TAMARA BERGANT 1.02.2016 8. KYU
28. ANIKA DEBELJAK 1.02.2016 9. KYU
29. AJDA HLADNIK 1.02.2016 9. KYU
30. JANEZ ŠMID 1.02.2016 9. KYU
31. NEŽA FERLAN 1.02.2016 9. KYU
32. KLEMENTINA PETERNEL 1.02.2016 9. KYU
33. DOMINIK UŠENIČNIK 1.02.2016 9. KYU
34. LARA ISTENIČ 1.02.2016 9. KYU
35. TEJA ČADEŽ 1.02.2016 9. KYU
36. JANEZ FERLAN 1.02.2016 9. KYU
37. TIMOTEJ UŠENIČNIK 1.02.2016 9. KYU
Klub: Karate klub RONIN – Poljane Datum: 1.02.2016
Izpitni izpraševalec: JURIJ ŠUBIC, 5. DAN
MARKO BERGANT, 2. DAN
MARKO PROJ, 1. DAN

 

2. Pokalni turnir JKA Slovenija – 2015

V nedeljo, 13. 12. 2015, je v Divači potekal 2. pokalni turnir JKA Slovenije. Na tekmovanju je nastopilo 150 tekmovalcev.

2. pokalni turnir 2015

Karate klub Ronin Poljane so zastopali štirje tekmovalci, ki so dosegli naslednje rezultate:
– Aleš Čadež:
1. mesto – kumite mladinci,
2. mesto – kumite člani,
2. mesto – kata mladinci,
4. mesto – kata člani,
– Aljaž Šubic:
1. mesto – kumite kadeti,
– Erik Črešnovar:
3. mesto – kumite kadeti,
– Matic Proj:
5-8. mesto – kata člani.

Čestitke!

Rezultati
Pokalni seštevek za leto 2015

Izpiti, 21. 6. 2015

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. JOŽEF JEREB 21.6.2015 2. KYU
2. MANICA DEMŠAR 21.6.2015 3. KYU
3. LUKA ŠTURM 21.6.2015 4. KYU
4. ANA ŠTUCIN 21.6.2015 4. KYU
5. ERIK ČREŠNOVAR 21.6.2015 4. KYU
6. ANJA REBERŠEK 21.6.2015 4. KYU
7. VID PUSTAVRH 21.6.2015 4. KYU
8. BLAŽ BERGANT 21.6.2015 8. KYU
9. ERIK ČEMAŽAR 21.6.2015 8. KYU
10. ALJAŽ NOVAK 21.6.2015 8. KYU
11. JURE DOLENEC 21.6.2015 8. KYU
12. APRILA KAVČIČ 21.6.2015 8. KYU
13. KLARA PUSTAVRH 21.6.2015 8. KYU
14. BETI ČREŠNOVAR 21.6.2015 8. KYU
15. JASMINA OMERADŽIČ 21.6.2015 8. KYU
16. ZOJA ČINKU 21.6.2015 8. KYU
17. NACE BOGATAJ 21.6.2015 8. KYU
18. MANCA PINTAR 21.6.2015 8. KYU
19. SARA KISOVEC 21.6.2015 8. KYU
20. HANA OBLAK 21.6.2015 8. KYU
21. TINKARA MRAK 21.6.2015 8. KYU
22. NACE BOGATAJ 21.6.2015 8. KYU
23. ANA PINTAR 21.6.2015 8. KYU
24. NEJC MILINOVIČ 21.6.2015 8. KYU
25. GAŠPER GRABNER 21.6.2015 8. KYU
Klub: Karate klub Ronin Datum: 21.6.2015
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 5. dan
Marko Bergant, 2. dan
Marko Proj, 1. dan

Gasshuku – Celje 2015

Gasshuku 2015

V času od 15. do 17. maja 2015 je v Celju potekal 11. JKA Gasshuku, katerega so vodili:

– Seizo Izumiya, 7. dan  – JKA HQ Japonska

– Kazuhiro Sawada, 7. dan – JKA Belgije

– Kensuke Nemoto, 5. dan – JKA HQ Japonska

Sodelujoči so imeli na gasshuku možnost pobližje spoznati kate Bassai dai, Jion, Enpi, Kanku dai, Jiite, Sochin, Wankan in Unsu. Mojstri so veliko časa namenili osnovam kumiteja predvsem na način gibanja (naprej nazaj), ustrezno razdaljo (maai) in na prenos teže pri obrambi oz. napadu (iz neko ashi dachi v zenkutsu dachi in obratno).

Iz Karate kluba Ronin so se gasshuka udeležili Derviš Huškarič, Marko Proj, Jurij Šubic, Matic Proj, Nik Mahnič, Jana Oblak in Aljaž Šubic, ki je tudi uspešno opravil izpit za 1. dan stopnjo.

 

 

1. mojstrski trening 2015, Divača

V nedeljo, 15. marca 2015 je v Divači potekal 1. mojstrski trening JKA Slovenije, ki je bil namenjen inštruktorjem, reprezentantom in kandidatom za reprezentanco in vsem, ki bodo opravljali mojstrske stopnje v letu 2015.

10405661_10200491050914239_3272311099947702383_n[1]

Karate klub Ronin Poljane so pod vodstvom inštruktorja Marka Proja zastopali:

– Matic Proj in Nik Mahnič – udeleženca mladinskega in članskega EP v Pragi,

– Aljaž Šubic, Erik Črešnovar, Vid Pustavrh in Žan Jevšnik – kandidati za reprezentanco v kadetski reprezentanci za EP v Bochumu,

– Jana Oblak, pa je v sklopu treninga uspešno opravila izpit za 1. kyu.

Čestitke!

Izpiti, 23. 2. 2015

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. Vid Pustavrh 23.2.2015 5 KYU
2. Luka Šturm 23.2.2015 5 KYU
3. Ana Pintar 23.2.2015 9 KYU
4. Gašper Grabnar 23.2.2015 9 KYU
5. Tamara Bergant 23.2.2015 9 KYU
Klub: RONIN – POLJANE Datum: 23.2.2015
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 5. dan JKA

Izpiti, 11. 2. 2015

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. Gaja Markelj 11.2.2015 9 KYU
2. Adriano Markelj 11.2.2015 9 KYU
3. Nejc Milinovič 11.2.2015 9 KYU
4. Neža Bogataj 11.2.2015 9 KYU
5. Nace Bogataj 11.2.2015 9 KYU
6. Manca Pintar 11.2.2015 9 KYU
7. Tinkara Mrak 11.2.2015 9 KYU
8. Hana Oblak 11.2.2015 9 KYU
9. Sara Kisovec 11.2.2015 9 KYU
10. Zoja Činku 11.2.2015 9 KYU
11. Matjaž Matjašič 11.2.2015 9 KYU
12. Klara Pustavrh 11.2.2015 9 KYU
13. Beti Črešnovar 11.2.2015 9 KYU
14. Jure Dolenec 11.2.2015 9 KYU
15. Aljaž Novak 11.2.2015 9 KYU
16. Aprila Kavčič 11.2.2015 9 KYU
17. Jasmina Omeradžič 11.2.2015 9 KYU
18. Erik Čemažar 11.2.2015 9 KYU
19. Blaž Bergant 11.2.2015 9 KYU
20. Luka Grabnar 11.2.2015 5 KYU
21. Uroš Peternelj 11.2.2015 5 KYU
22. Tinkara Cvirn 11.2.2015 5 KYU
23. Anja Reberšek 11.2.2015 5 KYU
24. Ajda Marolt 11.2.2015 5 KYU
25. Luka Jeraša 11.2.2015 5 KYU
26. Erik Črešnovar 11.2.2015 5 KYU
27. Ana Štucin 11.2.2015 5 KYU
28. Žan Jevšnik 11.2.2015 5 KYU
29. Peter Krajnik 11.2.2015 4 KYU
30. Vesna Mudri 11.2.2015 3 KYU
31. Tina Rihtaršič 11.2.2015 3 KYU
32. Peter Rihtaršič 11.2.2015 2 KYU
Klub: RONIN – POLJANE Datum: 11.2.2015
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 5. dan JKA
Iztok Logar, 2. dan JKA
Matic Proj, 2. dan JKA
Marko Proj, 1. dan JKA

1. JKA pokalni turnir, 9. 11. 2014, Prevalje

V nedeljo, 09.11.2014 je v Prevaljah potekal 1. JKA pokalni turnir, ki se je udeležilo 156 tekmovalcev iz dvanajstih slovenskih klubov. Karate klub Ronin je zastopalo 16 tekmovalcev, ki so dosegli naslednje rezultate:

IMG_4324_jpg

1. mesto mladinci kata A – Matic Proj

1. mesto članice kata B – Lea Pustovrh

1. mesto člani kata B – Luka Šturm

1. mesto kadeti kata B – Žan Jevšnik

1. mesto kadetinje kata B – Tina Rihtaršič

IMG_4336_jpg

2. mesto mladinci kumite – Aleš Čadež

2. mesto starejše deklice kata B – Vesna Mudri

2. mesto kadetinje kata B – Anja Reberšek

IMG_4340_jpg

3. mesto člani kata A – Matic Proj

3. mesto mladinci kumite – Nik Mahnič

3. mesto člani kumite – Nik Mahnič

3. mesto člani kumite – Aleš Čadež

3. mesto kadeti kata B – Vid Pustavrh

3. mesto kadetinje kata B – Ana Štucin

3. mesto kadeti kumite – Aljaž Šubic

IMG_4342_jpg

Tekmovalcem čestitamo za dosežene rezultate.

IMG_4368_jpg

2. JKA pokalni turnir bo v nedeljo 07.12.2014 v OŠ Poljane!

IMG_4371_jpg

Pokal_tockovanje_2014

Skupni rezultati