Gasshuku 2008

V času od 22. do 25.05.2008 je v športni dvorani Zlatorog v Celju potekal mednarodni inštruktorski seminar in gasshuku 2008. Seminar je organizirala JKA zveza Slovenije. Glavni inštruktorji na seminarju so bili Masahiko TANAKA, 8. DAN, Kuzuhiro SAWADA, 7. DAN in Koji CHUBACHI, 2. DAN. Seminarja se je udeležilo cca. 60 karatek, medtem ko je bilo na gasshuku cca. 200 udeležencev. Udeležile so se ga karateke iz Slovenije, Madžarske, Bolgarije, Nemčije, Izraela, BIH, Italije in Romunije.

Iz našega kluba so se inštruktorskega seminarja udeležili Jurij ŠUBIC, Marko BERGANT, Denis ŠTIBELJ in Diego KELEBUDA. Ob koncu prvega dne gasshuka je Marko BERGANT uspešno opravil izpit za 2. DAN, Denis ŠTIBELJ pa za 1. DAN. Obema ob tej priložnosti iskreno čestitamo.

Gasshuka so se poleg omenjenih štirih udeležili še Domen POLJANŠEK, Marko in Matic PROJ, ter Ines ŠUBIC.