Vsi prispevki, ki jih je objavil/a Matic Proj

Izpiti, januar 2024

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. DIAN LOGAR 18.01.2024 1. KYU
2. MARKO LONČAR 18.01.2024 3. KYU
3. ANDREW GEMMELL 18.01.2024 3. KYU
4. TADEJ KISOVEC 18.01.2024 3. KYU
5. LARA SIMAKOVIČ 18.01.2024 3. KYU
6. KARIN ZUPANČIČ 18.01.2024 6. KYU
7. JAKOB MAROLT 18.01.2024 6. KYU
8. VASJA HOZJAN 18.01.2024 6. KYU
9. MARK POTREBUJEŠ 18.01.2024 7. KYU
10. PATRIK ŠUBIC 18.01.2024 7. KYU
11. VAL KREK 18.01.2024 7. KYU
12. SIMA RUPAR 18.01.2024 7. KYU
13. ŠAJA RUPAR 18.01.2024 7. KYU
14. LEJA ARNOLJ 18.01.2024 7. KYU
15. SARA MLINAR 18.01.2024 7. KYU
16. ALEKSEJ KEČA 18.01.2024 7. KYU
17. DOROTEJA BENEDIČIČ 18.01.2024 7. KYU
18. MARCEL TRČEK 18.01.2024 7. KYU
19. VERONIKA BENEDIČIČ 18.01.2024 7. KYU
20. ALJAŽ ŠUBIC 18.01.2024 9. KYU
21. KLARA TOMAŽIN 18.01.2024 9. KYU
22. NINA LUČIN 18.01.2024 9. KYU
23. DOROTEJA STANONIK 18.01.2024 9. KYU
24. ANA URH 18.01.2024 9. KYU
25. NEŽA URH 18.01.2024 9. KYU
26. ULA KOS 18.01.2024 9. KYU
27. LOVRO JEREB 18.01.2024 9. KYU
28. ALJAŽ PEČAR 18.01.2024 9. KYU
29. CENE TRATNIK 18.01.2024 9. KYU
30. TINE TRATNIK 18.01.2024 9. KYU
31. VID KOVIČ 18.01.2024 9. KYU
32. BOR OBLAK 18.01.2024 9. KYU
Klub: KARATE KLUB RONIN POLJANE Datum: 23.01.2024
Izpitni izpraševalec: JURIJ ŠUBIC, 6. DAN
BOŠTJAN KOS, 2. DAN
ALEŠ ČADEŽ, 2. DAN

Izpiti, junij 2023

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. ALEKSEJ KEČA 12.06.2023 8. KYU
2. MARCEL TRČEK 12.06.2023 8. KYU
3. VERONIKA BENEDIČIČ 12.06.2023 8. KYU
4. DOROTEJA BENEDIČIČ 12.06.2023 8. KYU
5. PATRIK ŠUBIC 12.06.2023 8. KYU
6. VAL KREK 12.06.2023 8. KYU
7. LEJA ARNOLJ 12.06.2023 8. KYU
8. SARA MLINAR 12.06.2023 8. KYU
9. JERNEJA JUDEŽ 12.06.2023 8. KYU
10. MARK POTREBUJEŠ 12.06.2023 8. KYU
11. SIMA RUPAR 12.06.2023 8. KYU
12. ŠAJA RUPAR 12.06.2023 8. KYU
13. EMA KREK 12.06.2023 8- KYU
14. KARIN ZUPANČIČ 12.06.2023 7. KYU
15. NAJA JELOVČAN 12.06.2023 6. KYU
16. INJA ZAVRŠNIK 12.06.2023 6. KYU
17. TILEN TRČEK 12.06.2023 6. KYU
18. NIKA BOŽJAK 12.06.2023 5. KYU
19. MOJCA MRAK 12.06.2023 5. KYU
20. JERNEJ PRIJATELJ 12.06.2023 5. KYU
21. LARA SIMAKOVIČ 12.06.2023 4. KYU
22. TADEJ KISOVEC 12.06.2023 4. KYU
23. ANDREW GEMMELL 12.06.2023 4. KYU
Klub: Karate klub Ronin Datum: 12.06.2023
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 6. dan
Marko Bergant, 3. dan
Boštjan Kos, 2. dan

Izpiti, januar 2023

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. EVA UŠENIČNIK 16.01.2023 2. KYU
2. DIAN LOGAR 16.01.2023 2. KYU
3. DRAGAN JUVAN 16.01.2023 4. KYU
4. MARKO LONČAR 16.01.2023 4. KYU
5. ANDREW GEMMELL 16.01.2023 5. KYU
6. LARA SIMAKOVIĆ 16.01.2023 5. KYU
7. TADEJ KISOVEC 16.01.2023 5. KYU
8. NIKA BOŽJAK 16.01.2023 6. KYU
9. MOJCA MRAK 16.01.2023 6. KYU
10. FILIP KRŽIŠNIK 16.01.2023 6. KYU
11. VASJA HOZJAN 16.01.2023 7. KYU
12. JAKOB MAROLT 16.01.2023 7. KYU
13. INJA ZAVRŠNIK 16.01.2023 7. KYU
14. NAJA JELOVČAN 16.01.2023 7. KYU
15. KARIN ZUPANČIČ 16.01.2023 8. KYU
16. ŠAJA RUPAR 16.01.2023 9. KYU
17. SIMA RUPAR 16.01.2023 9. KYU
18. LEJA ARNOLJ 16.01.2023 9. KYU
19. EMA KREK 16.01.2023 9. KYU
20. JERNEJA JUDEŽ 16.01.2023 9. KYU
21. VERONIKA BENEDIČIČ 16.01.2023 9. KYU
22. ALEKSEJ KEČA 16.01.2023 9. KYU
23. VAL KREK 16.01.2023 9. KYU
24. MARK POTREBUJEŠ 16.01.2023 9. KYU
25. PATRIK ŠUBIC 16.01.2023 9. KYU
26. DOROTEJA BENEDIČIČ 16.01.2023 9. KYU
27. SARA MLINAR 16.01.2023 9. KYU
Klub: KARATE KLUB RONIN Datum: 16.01.2023
Izpitni izpraševalci: Jurij ŠUBIC, 5. dan
Marko Bergant, 3. dan
Boštjan Kos, 2. dan

2. Pokalni turnir JKA Slovenija – 2022

V nedeljo, 13. novembra 2022, je v Osnovni šoli Leskovec pri Krškem potekal 2. pokalni turnir JKA Slovenija, katerega se je udeležilo 161 tekmovalcev iz 11 klubov.

Karate klub Ronin Poljane je zastopalo 14 tekmovalcev, ki so doseglji naslednje rezultate:

  1. mesto: Naja Jelovčan – starejše deklice C – kata
  1. mesto: Tadej Kisovec – starejši dečki B – kata
  1. mesto: Lara Simakovič – mlajše kadetinje B – kata
  1. mesto: Aleš Čadež – člani – kumite

2. mesto:  Lara Trček – mlajše kadetinje B – kata

2. mesto: Filip Kržišnik – mlajši kadeti B – kata

3. mesto: Nika Božjak – mlajše deklice – kihon ippon kumite

3. mesto: Eva Ušeničnik – starejše deklice A – kata

3. mesto: Eva Ušeničnik – starejše deklice – kumite

3. mesto: Jernej Prijatelj – starejši dečki B – kata

3. mesto: Tadej Kisovec – starejši dečki – kumite

3. mesto: Lara Simakovič – mlajše kadetinje – kumite

3. mesto: Dian Logar – starejši kadeti – kumite

4. mesto: Inja Završnik – starejše deklice C – kata

4. mesto: Mojca Mrak – mlajše kadetinje B – kata

4. mesto: Dian Logar – starejši kadeti A – kata

Vsem tekmovalcem čestitamo za dosežene rezultate.

Ekipo sta spremljala tudi trenerja Jurij Šubic in Boštjan Kos, ter fotograf Miha Prijatelj.

Naslednja tekma bo 11.12.2022 v Sežani.

Izpiti, junij 2022

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. ANDREW GEMMELL 15.06.2022 6. KYU
2. TADEJ KISOVEC 6.06.2022 6. KYU
3. MATJAŽ ŠILING 15.06.2022 7. KYU
4. BOŽJAK NIKA 15.06.2022 7. KYU
5. FILIP KRŽIŠNIK 15.06.2022 7. KYU
6. INJA ZAVRŠNIK 15.06.2022 8. KYU
7. NAJA JELOVČAN 15.06.2022 8. KYU
8. VASJA HOZJAN 6.06.2022 8. KYU
9. LANA FIC 6.06.2022 8. KYU
Klub: KARATE KLUB RONIN Datum: 06. in 15.06.2022
Izpitni izpraševalec: Jurij ŠUBIC, 5. dan
Boštjan Kos, 2. dan

Izpiti, januar 2022

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. EVA UŠENIČNIK 17.01.2022 3. KYU
2. LARA TRČEK 17.01.2022 5. KYU
3. BOŽJAK NIKA 17.01.2022 8. KYU
4. FILIP KRŽIŠNIK 17.01.2022 8. KYU
5. MARCEL TRČEK 17.01.2022 9. KYU
6. VASJA HOZJAN 17.01.2022 9. KYU
7. LANA FIC 17.01.2022 9. KYU
8. INJA ZAVRŠNIK 17.01.2022 9. KYU
9. MARKO LONČAR 18.01.2022 5. KYU
10. DRAGAN JUVAN 18.01.2022 5. KYU
11. ZALA ZIHERL 18.01.2022 5. KYU
12. DARJA ZIHERL 18.01.2022 5. KYU
13. EVA GORJANC 18.01.2022 5. KYU
14. BINE BERČIČ 18.01.2022 5. KYU
15. ANDREW GEMMELL 18.01.2022 7. KYU
16. LARA SIMAKOVIĆ 31.01.2022 6. KYU
17. TILEN TRČEK 31.01.2022 7. KYU
18. JAKOB MAROLT 31.01.2022 8. KYU
19. ENEJ PETERNELJ 31.01.2022 9. KYU
20. NAJA JELOVČAN 31.01.2022 9. KYU
21. KARIN ZUPANČIČ 31.01.2022 9. KYU
Klub: KARATE KLUB RONIN Datum: 2.02.2022
Izpitni izpraševalec: Jurij ŠUBIC, 5. dan

Izpiti, 17.06.2021

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. DRAGAN JUVAN 15.06.2021 6. KYU
2. MARKO LONČAR 17.06.2021 6. KYU
3. ZALA ZIHERL 17.06.2021 6. KYU
4. DARJA ZIHERL 17.06.2021 6. KYU
5. BINE BERČIČ 17.06.2021 6. KYU
6. EVA GORJANC 17.06.2021 6. KYU
7. UROŠ GORJANC 17.06.2021 7. KYU
8. MATJAŽ ŠILING 17.06.2021 8. KYU
9. ANDREW GEMMELL 17.06.2021 8. KYU
10. SARA ARNOLJ 17.06.2021 8. KYU
Klub: KARATE KLUB RONIN Datum: 17.06.2021
Izpitni izpraševalec: Jurij ŠUBIC, 5. dan

Pričetek vadbe in vpis

POLJANE:

Treningi potekajo v telovadnici osnovne šole Poljane, Poljane 100, 4223 Poljane.

Vpis novih članov je možen do konca septembra 2020. Minimalna starost je 10. let.

Ponedeljek
19:00 – 20:00 (začetniki, Kyu in Dan stopnje)
20:00 – 20:30 (1. Kyu in Dan stopnje)
Sreda
19:00 – 20:00 (začetniki, Kyu in Dan stopnje) 20:00 – 20:30 (1. Kyu in Dan stopnje)

Začetek vadbe bo v ponedeljek 07. september 2020. Vabljeni!

Od oktobra naprej bo vadba potekala v mali telovadnici po naslednjem razporedu:

Ponedeljek
19:00 – 20:00 (začetniki, 9. – 2. kyu)
20:00 – 21:00 (1. Kyu in Dan stopnje)
Sreda
19:00 – 20:00 (začetniki, 9. – 2. kyu) 20:00 – 21:00 (1. Kyu in Dan stopnje)

Vse udeležence prosimo, da se seznanijo z priloženimi navodili in jih dosledno upoštevajo.

Vabljeni!

Corona

ŽABNICA:

Treningi potekajo v telovadnici podružnične šole Žabnica, Žabnica 20, 4209 Žabnica.
Torek
17:30 – 18:30 (začetniki + 9. in 8. kyu)
Četrtek
17:30 – 18:30 (začetniki + 9. in 8. kyu)
Pričetek vadbe v mesecu oktobru 2020
Inštruktorji:
– Jurij Šubic, 5. dan JKA
– Marko Bergant, 3. dan JKA
– Derviš Huškarić, 3. dan
– Iztok Logar, 2. dan JKA
– Matic Proj, 2, dan JKA
– Marko Proj, 2. dan JKA

Izpiti, 13.06.2018

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. GAŠPER FERLAN 13.06.2018 9. KYU
2. NEJA KREK 13.06.2018 9. KYU
3. MARK KORČE 13.06.2018 9. KYU
4. BOR KORČE 13.06.2018 9. KYU
5. EVA MRAK 13.06.2018 8. KYU
6. JERNEJ PRIJATELJ 13.06.2018 8. KYU
7. LARA TRČEK 13.06.2018 8. KYU
8. JAKOB PETERNEL 13.06.2018 8. KYU
9. NIK PINTAR 13.06.2018 7. KYU
10. EVA UŠENIČNIK 13.06.2018 7. KYU
11. LADO DOLENEC 13.06.2018 6. KYU
12. LARA ISTENIČ 13.06.2018 5. KYU
13. DOMINIK UŠENIČNIK 13.06.2018 5. KYU
14. KARLO JEMC 13.06.2018 3. KYU
15. HANA OBLAK 13.06.2018 2. KYU
16. KLARA PUSTAVRH 13.06.2018 2. KYU
17. BLAŽ BERGANT 13.06.2018 2. KYU
Klub: Karate klub Ronin Datum: 13.06.2018
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 5. dan
Marko Proj, 1. dan