Vsi prispevki, ki jih je objavil/a Matic Proj

Izpiti, 16.2.2018

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. BLAŽ BERGANT 16.02.2018 3 KYU
2. HANA OBLAK 16.02.2018 3 KYU
3. KLARA PUSTAVRH 16.02.2018 3 KYU
4. NEJC MILINOVIČ 16.02.2018 4 KYU
5. ERIK ČEMAŽAR 16.02.2018 4 KYU
6. ANIKA DEBELJAK 16.02.2018 5 KYU
7. NEŽA FERLAN 16.02.2018 5 KYU
8. LADO DOLENC 16.02.2018 7 KYU
9. JERNEJ PRIJATELJ 16.02.2018 9 KYU
10. LARA TRČEK 16.02.2018 9 KYU
11. EVA MRAK 16.02.2018 9 KYU
12. TINKARA GUZELJ KLEMENČIČ 16.02.2018 9 KYU
13. LEJLA VITA RIHTARŠIČ 23.02.2018 6 KYU
14. TAMARA BERGANT 23.02.2018 6 KYU
Klub: KARATE KLUB RONIN Datum: 23.02.2018
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 5. dan
Marko Bergant, 3. dan
Iztok logar, 2. dan
Marko Proj, 1. dan

Izpiti, 18. 6. 2017

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. BLAŽ BERGANT 18.06.2017 4 KYU
2. KARLO JEMC 18.06.2017 4 KYU
3. HANA OBLAK 18.06.2017 4 KYU
4. KLARA PUSTAVRH 18.06.2017 4 KYU
5. NEJC MILINOVIČ 18.06.2017 5 KYU
6. NACE BOGATAJ 18.06.2017 5 KYU
7. ANA PINTAR 18.06.2017 5 KYU
8. JAN PINTAR 18.06.2017 5 KYU
9. TIMOTEJ UŠENIČNIK 18.06.2017 6 KYU
10. DOMINIK UŠENIČNIK 18.06.2017 6 KYU
11. KLEMENTINA PETERNEL 18.06.2017 6 KYU
12. TANJA SELJAK 18.06.2017 6 KYU
13. ANIKA DEBELJAK 18.06.2017 6 KYU
14. NEŽA FERLAN 18.06.2017 6 KYU
15. LARA ISTENIČ 18.06.2017 6 KYU
16. MIHA KRIŽNAR 18.06.2017 7 KYU
17. JANEZ FERLAN 18.06.2017 7 KYU
18. MOJCA MRAK 18.06.2017 8 KYU
19. EVA UŠENIČNIK 18.06.2017 8 KYU
20. NIK PINTAR 18.06.2017 8 KYU
21. JOŠT DEMŠAR 18.06.2017 8 KYU
22. LADO DOLENC 18.06.2017 8 KYU
Klub: KARATE KLUB RONIN Datum: 18.06.2017
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 5. dan
Matic Proj, 2. dan
Aljaž Šubic, 1. dan

Izpiti, 3. 2. 2017

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. VID PUSTAVRH 3.02.2017 1. KYU
2. PETER RIHTARŠIČ 3.02.2017 1. KYU
3. LUKA ŠTURM 3.02.2017 1. KYU
4. KLARA PUSTAVRH 3.02.2017 5. KYU
5. HANA OBLAK 3.02.2017 5. KYU
6. BETI ČREŠNOVAR 3.02.2017 5. KYU
7. BLAŽ BERGANT 3.02.2017 5. KYU
8. ERIK ČEMAŽAR 3.02.2017 5. KYU
9. KARLO JEMC 3.02.2017 5. KYU
10. PATRIK STANONIK 3.02.2017 6. KYU
11. NACE BOGATAJ 3.02.2017 6. KYU
12. NEŽA FERLAN 3.02.2017 7. KYU
13. ANIKA DEBELJAK 3.02.2017 7. KYU
14. LARA ISTENIČ 3.02.2017 7. KYU
15. TAMARA BERGANT 3.02.2017 7. KYU
16. KLEMENTINA PETERNEL 3.02.2017 7. KYU
17. TIMOTEJ UŠENIČNIK 3.02.2017 7. KYU
18. AJDA HLADNIK 3.02.2017 7. KYU
19. DOMINIK UŠENIČNIK 3.02.2017 7. KYU
20. JANEZ ŠMID 7.12.2016 8. KYU
21. NIK PINTAR 3.02.2017 9. KYU
22. JAKOB PETERNEL 3.02.2017 9. KYU
23. EVA UŠENIČNIK 3.02.2017 9. KYU
24. MOJCA MRAK 3.02.2017 9. KYU
25. ROK RIHTARŠIČ 3.02.2017 9. KYU
26. JOŠT DEMŠAR 3.02.2017 9. KYU
27. LADO DOLENEC 3.02.2017 9. KYU
Klub: Karate klub RONIN – Poljane Datum: 3.02.2017
Izpitni izpraševalec: JURIJ ŠUBIC, 5. DAN
MARKO BERGANT, 2. DAN
MARKO PROJ, 1. DAN
ALJAŽ ŠUBIC, 1. DAN

SZTK Open Traditional Karate Cup

V nedeljo, 27. 11. 2016, je v Kranjski Gori potekal odprti pokal tradicionalnega karateja pod vodstvom zveze SZTK. Tekmovanja se je udeležilo 320 tekmovalcev iz 20 klubov in reprezentanc. Iz našega kluba se je tekmovanja udeležilo 10 tekmovalcev.
 
Dosegli so naslednje rezultate:
1. mesto:
Klara Pustavrh – kadetinje kata
2. mesto:
Aleš Čadež – člani kumite
3. mesto:
Beti Črešnovar – kadetinje kata
Tina Rihtaršič – mladinke kata
Vid Pustavrh – juniorji kumite
Matic Proj – člani kata
 
Čestitamo!

1. pokalni turnir JKA karateja

V Celju je 23. oktobra potekal 1. Pokalni turnir. Člani našega kluba so dosegli odlične rezultate. 15 tekmovalcev je osvojilo 11 medalj.

1. MESTO:
Vid Pustavrh – kadeti kumite
Erik Čemažar – člani kata B
Jure Dolenec – kadeti kata B

2. MESTO:
Aljaž Novak – kadeti kumite
Tina Rihtaršič – mladinke kata A
Hana Oblak – starejše deklice kata B

3. MESTO:
Erik Črešnovar – kadeti kumite
Aleš Čadež – člani kumite
Matic Proj – člani kata A
Tina Rihtaršič – članice kata A
Klara Pustavrh – starejše deklice kata B

4. MESTO:
Lara Istenič – starejše deklice kata C

Čestitamo!

Izpiti, 19. 6. 2016

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. JANEZ FERLAN 19.06.2016 8. KYU
2. TIMOTEJ UŠENIČNIK 19.06.2016 8. KYU
3. TEJA ČADEŽ 19.06.2016 8. KYU
4. NEŽA FERLAN 19.06.2016 8. KYU
5. DOMINIK UŠENIČNIK 19.06.2016 8. KYU
6. KLEMENTINA PETERNEL 19.06.2016 8. KYU
7. LARA ISTENIČ 19.06.2016 8. KYU
8. AJDA HLADNIK 19.06.2016 8. KYU
9. ANIKA DEBELJAK 19.06.2016 8. KYU
10. ZOJA ČINKU 19.06.2016 6. KYU
11. NEJC MILINOVIČ 19.06.2016 6. KYU
12. ANA PINTAR 19.06.2016 6. KYU
13. MANCA PINTAR 19.06.2016 6. KYU
14. TINKARA MRAK 19.06.2016 6. KYU
15. KARLO JEMC 19.06.2016 6. KYU
16. HANA OBLAK 19.06.2016 6. KYU
17. BETI ČREŠNOVAR 19.06.2016 6. KYU
18. KLARA PUSTAVRH 19.06.2016 6. KYU
19. ERIK ČEMAŽAR 19.06.2016 6. KYU
20. JURE DOLENEC 19.06.2016 6. KYU
21. ALJAŽ NOVAK 19.06.2016 6. KYU
22. BLAŽ BERGANT 19.06.2016 6. KYU
23. PETER KRAJNIK 19.06.2016 3. KYU
24. MANICA DEMŠAR 19.06.2016 2. KYU
25. LUKA ŠTURM 19.06.2016 2. KYU
26. VID PUSTAVRH 19.06.2016 2. KYU
27. ERIK ČREŠNOVAR 19.06.2016 2. KYU
28. VESNA MUDRI 19.06.2016 1. KYU
29. TINA RIHTARŠIČ 19.06.2016 1. KYU
30.
Klub: KARATE KLUB RONIN – POLJANE Datum: 19.06.2016
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 5. dan
Marko Bergant, 2. dan
Marko Proj, 1. dan

Državno prvenstvo KZ WKSA – Bogojina

V soboto, 20. 2. 2016, je v Bogojini potekalo državno prvenstvo KZ WKSA.

Tekmovanja se je udeležilo 8 naših članov, ki so dosegli naslednje rezultate:
1. mesto
– Klara Pustavrh, kadetinje A kata
– Tina Rihtaršič, mladinke kata
– Matic Proj, člani kata
– Jurij Šubic, veterani kata in kumite
2. mesto
– Hana Oblak, kadetinje A kata
– Vesna Mudri, kadeti B kata
– Vid Pustavrh, kadeti B kumite
3. mesto
– Aljaž Šubic, mladinci kumite

12741978_1137806326253233_296339147886888804_n

Izpiti, 1. 2. 2016

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU  
1. ANŽE JELOVČAN 1.02.2016 1. KYU
2. VESNA MUDRI 1.02.2016 2. KYU
3. TINA RIHTARŠIČ 1.02.2016 2. KYU
4. VID PUSTAVRH 1.02.2016 3. KYU
5. ERIK ČREŠNOVAR 1.02.2016 3. KYU
6. RADO MUDRI 1.02.2016 3. KYU
7. LUKA JERAŠA 1.02.2016 4. KYU
8. UROŠ PETERNELJ 1.02.2016 4. KYU
9. ALJAŽ NOVAK 1.02.2016 7. KYU
10. JURE DOLENEC 1.02.2016 7. KYU
11. BLAŽ BERGANT 1.02.2016 7. KYU
12. APRILA KAVČIČ 1.02.2016 7. KYU
13. JASMINA OMERADŽIČ 1.02.2016 7. KYU
14. ERIK ČEMAŽAR 1.02.2016 7. KYU
15. MANCA PINTAR 1.02.2016 7. KYU
16. ZOJA ČINKU 1.02.2016 7. KYU
17. KLARA PUSTAVRH 1.02.2016 7. KYU
18. BETI ČREŠNOVAR 1.02.2016 7. KYU
19. HANA OBLAK 1.02.2016 7. KYU
20. SARA KISOVEC 1.02.2016 7. KYU
21. TINKARA MRAK 1.02.2016 7. KYU
22. NACE BOGATAJ 1.02.2016 7. KYU
23. NEJC MILINOVIČ 1.02.2016 7. KYU
24. NEŽA BOGATAJ 1.02.2016 7. KYU
25. ANA PINTAR 1.02.2016 7. KYU
26. KARLO JEMC 1.02.2016 7. KYU
27. TAMARA BERGANT 1.02.2016 8. KYU
28. ANIKA DEBELJAK 1.02.2016 9. KYU
29. AJDA HLADNIK 1.02.2016 9. KYU
30. JANEZ ŠMID 1.02.2016 9. KYU
31. NEŽA FERLAN 1.02.2016 9. KYU
32. KLEMENTINA PETERNEL 1.02.2016 9. KYU
33. DOMINIK UŠENIČNIK 1.02.2016 9. KYU
34. LARA ISTENIČ 1.02.2016 9. KYU
35. TEJA ČADEŽ 1.02.2016 9. KYU
36. JANEZ FERLAN 1.02.2016 9. KYU
37. TIMOTEJ UŠENIČNIK 1.02.2016 9. KYU
Klub: Karate klub RONIN – Poljane Datum: 1.02.2016
Izpitni izpraševalec: JURIJ ŠUBIC, 5. DAN
MARKO BERGANT, 2. DAN
MARKO PROJ, 1. DAN

 

2. Pokalni turnir JKA Slovenija – 2015

V nedeljo, 13. 12. 2015, je v Divači potekal 2. pokalni turnir JKA Slovenije. Na tekmovanju je nastopilo 150 tekmovalcev.

2. pokalni turnir 2015

Karate klub Ronin Poljane so zastopali štirje tekmovalci, ki so dosegli naslednje rezultate:
– Aleš Čadež:
1. mesto – kumite mladinci,
2. mesto – kumite člani,
2. mesto – kata mladinci,
4. mesto – kata člani,
– Aljaž Šubic:
1. mesto – kumite kadeti,
– Erik Črešnovar:
3. mesto – kumite kadeti,
– Matic Proj:
5-8. mesto – kata člani.

Čestitke!

Rezultati
Pokalni seštevek za leto 2015

Izpiti, 21. 6. 2015

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. JOŽEF JEREB 21.6.2015 2. KYU
2. MANICA DEMŠAR 21.6.2015 3. KYU
3. LUKA ŠTURM 21.6.2015 4. KYU
4. ANA ŠTUCIN 21.6.2015 4. KYU
5. ERIK ČREŠNOVAR 21.6.2015 4. KYU
6. ANJA REBERŠEK 21.6.2015 4. KYU
7. VID PUSTAVRH 21.6.2015 4. KYU
8. BLAŽ BERGANT 21.6.2015 8. KYU
9. ERIK ČEMAŽAR 21.6.2015 8. KYU
10. ALJAŽ NOVAK 21.6.2015 8. KYU
11. JURE DOLENEC 21.6.2015 8. KYU
12. APRILA KAVČIČ 21.6.2015 8. KYU
13. KLARA PUSTAVRH 21.6.2015 8. KYU
14. BETI ČREŠNOVAR 21.6.2015 8. KYU
15. JASMINA OMERADŽIČ 21.6.2015 8. KYU
16. ZOJA ČINKU 21.6.2015 8. KYU
17. NACE BOGATAJ 21.6.2015 8. KYU
18. MANCA PINTAR 21.6.2015 8. KYU
19. SARA KISOVEC 21.6.2015 8. KYU
20. HANA OBLAK 21.6.2015 8. KYU
21. TINKARA MRAK 21.6.2015 8. KYU
22. NACE BOGATAJ 21.6.2015 8. KYU
23. ANA PINTAR 21.6.2015 8. KYU
24. NEJC MILINOVIČ 21.6.2015 8. KYU
25. GAŠPER GRABNER 21.6.2015 8. KYU
Klub: Karate klub Ronin Datum: 21.6.2015
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 5. dan
Marko Bergant, 2. dan
Marko Proj, 1. dan