Arhiv kategorij: Rezultati KYU izpitov

Izpiti, 11. 2. 2015

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. Gaja Markelj 11.2.2015 9 KYU
2. Adriano Markelj 11.2.2015 9 KYU
3. Nejc Milinovič 11.2.2015 9 KYU
4. Neža Bogataj 11.2.2015 9 KYU
5. Nace Bogataj 11.2.2015 9 KYU
6. Manca Pintar 11.2.2015 9 KYU
7. Tinkara Mrak 11.2.2015 9 KYU
8. Hana Oblak 11.2.2015 9 KYU
9. Sara Kisovec 11.2.2015 9 KYU
10. Zoja Činku 11.2.2015 9 KYU
11. Matjaž Matjašič 11.2.2015 9 KYU
12. Klara Pustavrh 11.2.2015 9 KYU
13. Beti Črešnovar 11.2.2015 9 KYU
14. Jure Dolenec 11.2.2015 9 KYU
15. Aljaž Novak 11.2.2015 9 KYU
16. Aprila Kavčič 11.2.2015 9 KYU
17. Jasmina Omeradžič 11.2.2015 9 KYU
18. Erik Čemažar 11.2.2015 9 KYU
19. Blaž Bergant 11.2.2015 9 KYU
20. Luka Grabnar 11.2.2015 5 KYU
21. Uroš Peternelj 11.2.2015 5 KYU
22. Tinkara Cvirn 11.2.2015 5 KYU
23. Anja Reberšek 11.2.2015 5 KYU
24. Ajda Marolt 11.2.2015 5 KYU
25. Luka Jeraša 11.2.2015 5 KYU
26. Erik Črešnovar 11.2.2015 5 KYU
27. Ana Štucin 11.2.2015 5 KYU
28. Žan Jevšnik 11.2.2015 5 KYU
29. Peter Krajnik 11.2.2015 4 KYU
30. Vesna Mudri 11.2.2015 3 KYU
31. Tina Rihtaršič 11.2.2015 3 KYU
32. Peter Rihtaršič 11.2.2015 2 KYU
Klub: RONIN – POLJANE Datum: 11.2.2015
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 5. dan JKA
Iztok Logar, 2. dan JKA
Matic Proj, 2. dan JKA
Marko Proj, 1. dan JKA

Izpiti, 20. 6. 2014

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. Uroš Uršič 20.6.2014 5. KYU
2. Primož Uršič 20.6.2014 6. KYU
3. Jan Pintar 20.6.2014 6. KYU
4. Vid Pustavrh 20.6.2014 6. KYU
5. Žiga Jeraša 20.6.2014 7. KYU
6. Ana Uršič 20.6.2014 7. KYU
Klub: RONIN  – POLJANE Datum: 20.6.2014
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 4. dan

Izpiti, 15. 6. 2014

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM               KYU
1. Lea Pustovrh 15.6.2014 4. KYU
2. Tina Rihtaršič 15.6.2014 4. KYU
3. Blaž Alič 15.6.2014 4. KYU
4. Vesna Mudri 15.6.2014 4. KYU
5. Manica Demšar 15.6.2014 4. KYU
6. Luka Šturm 15.6.2014 6. KYU
7. Erik Črešnovar 15.6.2014 6. KYU
8. Žan Jevšnik 15.6.2014 6. KYU
9. Ana Štucin 15.6.2014 6. KYU
10. Liza Ramoveš 15.6.2014 6. KYU
11. Anja Reberšek 15.6.2014 6. KYU
12. Uroš Peternelj 15.6.2014 6. KYU
13. Tinkara Cvirn 15.6.2014 6. KYU
14. Ajda Marolt 15.6.2014 6. KYU
15. Luka Jeraša 15.6.2014 6. KYU
Klub: RONIN  – POLJANE Datum: 15.6.2014
Izpitni izpraševalec: Jurij Šubic, 4. dan
Matic Proj, 1. dan

Izpiti 18. 1. 2014

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM KYU
1. Jana Oblak 18.1.2014 2. KYU
2. Lea Pustovrh 18.1.2014 5. KYU
3. Tina Rihtaršič 18.1.2014 5. KYU
4. Vesna Mudri 18.1.2014 5. KYU
5. Matic Kokelj 18.1.2014 5. KYU
6. Manica Demšar 18.1.2014 5. KYU
7. Blaž Alič 18.1.2014 5. KYU
8. Nace Kokelj 18.1.2014 6. KYU
9. Luka Grabnar 18.1.2014 6. KYU
10. David Oblak 18.1.2014 6. KYU
11. Luka Šturm 18.1.2014 7. KYU
12. Erik Črešnovar 18.1.2014 7. KYU
13. Žan Jevšnik 18.1.2014 7. KYU
14. Liza Ramoveš 18.1.2014 7. KYU
15. Anja Reberšek 18.1.2014 7. KYU
16. Ajda Marolt 18.1.2014 7. KYU
17. Tinkara Cvirn 18.1.2014 7. KYU
18. Luka Jeraša 18.1.2014 7. KYU
19. Uroš Peternelj 18.1.2014 7. KYU
Klub: Karate klub RONIN – Poljane Datum: 18.1.2014
Izpitni izpraševalec: Jurij ŠUBIC, 4. dan – JKA
Iztok LOGAR, 1. dan – JKA
Matic PROJ, 1. dan – JKA

Izpiti 9. 12. 2013

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM KYU
1. Rado MUDRI 9.12.2013 4. KYU
2. Peter KRAJNIK 9.12.2013 5. KYU
3. Žiga JERAŠA 9.12.2013 8. KYU
4. Ana URŠIČ 9.12.2013 8. KYU
Klub: Karate klub RONIN – Poljane Datum: 9.12.2013
Izpitni izpraševalec: Jurij ŠUBIC, 4. dan – JKA

Izpiti 16. 6. 2013

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM KYU
1. Jana OBLAK 16.6.2013 3. KYU
2. Lea PUSTOVRH 16.6.2013 6. KYU
3. Tina RIHTARŠIČ 16.6.2013 6. KYU
4. Uroš URŠIČ 16.6.2013 6. KYU
5. Blaž ALIČ 16.6.2013 6. KYU
6. Matic KOKELJ 16.6.2013 6. KYU
7. Vesna MUDRI 16.6.2013 6. KYU
8. Tim BOŽIČ 16.6.2013 6. KYU
9. Manica DEMŠAR 16.6.2013 6. KYU
10. Manca MARKELJ 16.6.2013 6. KYU
11. Luka ŠTURM 16.6.2013 8. KYU
12. Ana ŠTUCIN 16.6.2013 8. KYU
13. Žan JEVŠNIK 16.6.2013 8. KYU
14. Andreja LAMOVEC 16.6.2013 8. KYU
15. Anja REBERŠEK 16.6.2013 8. KYU
16. Liza RAMOVEŠ 16.6.2013 8. KYU
17. Erik ČREŠNOVAR 16.6.2013 8. KYU
18. Vid PUSTAVRH 16.6.2013 8. KYU
19. Katja LAVTAR 16.6.2013 8. KYU
20. Luka JERAŠA 16.6.2013 8. KYU
21. Tinkara CVIRN 16.6.2013 8. KYU
22. Ajda MAROLT 16.6.2013 8. KYU
23. Uroš PETERNELJ 16.6.2013 8. KYU
24. Tadej ŠTUCIN 16.6.2013 8. KYU
25. Malči CVIRN 16.6.2013 8. KYU
Klub: KARATE KLUB RONIN – POLJANE Datum: 16.6.2013
Izpitni izpraševalec: Jurij ŠUBIC, 4. DAN JKA
Matic PROJ, 1. DAN JKA

Izpiti 17. 5. 2013

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM KYU
1. Liuka GRABNAR 17.5.2013 7. KYU
2. Nace KOKELJ 17.5.2013 7. KYU
3. Jan PINTAR 17.5.2013 7. KYU
4. Primož URŠIČ 17.5.2013 7. KYU
Klub: Karate klub RONIN – Poljane Datum: 17.5.2013
Izpitni izpraševalec: Jurij ŠUBIC, 4. dan – JKA
Matic PROJ, 1. dan – JKA

Izpiti 26. 1. 2013

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM KYU
1. Robert BOŽIČ 26.1.2013 2. KYU
2. Anže JELOVČAN 26.1.2013 2. KYU
3. Neža BOHINC 26.1.2013 2. KYU
4. Aljaž ŠUBIC 26.1.2013 2. KYU
5. Jožef JEREB 26.1.2013 3. KYU
6. Peter RIHTARŠIČ 26.1.2013 3. KYU
7. Jana OBLAK 26.1.2013 4. KYU
8. Rado MUDRI 26.1.2013 5. KYU
9. Voni KOS 26.1.2013 5. KYU
10. Vesna MUDRI 26.1.2013 7. KYU
11. Matic KOKELJ 26.1.2013 7. KYU
12. Blaž ALIČ 26.1.2013 7. KYU
13. Uroš URŠIČ 26.1.2013 7. KYU
14. Tina RIHTARŠIČ 26.1.2013 7. KYU
15. Eva FOJKAR 26.1.2013 7. KYU
16. Manica DEMŠAR 26.1.2013 7. KYU
17. Nejc JEREB 26.1.2013 7. KYU
18. Tim BOŽIČ 26.1.2013 7. KYU
19. Pia TAVČAR 26.1.2013 7. KYU
20. Žan BOŽIČ 26.1.2013 7. KYU
21. Sara RUPAR 26.1.2013 7. KYU
22. Manca MARKELJ 26.1.2013 7. KYU
23. Maks PADEŽNIK 26.1.2013 7. KYU
24. Luka ŠTURM 26.1.2013 9. KYU
25. Andreja LAMOVEC 26.1.2013 9. KYU
26. Vid PUSTAVRH 26.1.2013 9. KYU
27. Erik ČREŠNOVAR 26.1.2013 9. KYU
28. Anja REBERŠEK 26.1.2013 9. KYU
29. Liza RAMOVEŠ 26.1.2013 9. KYU
30. Žan JEVŠNIK 26.1.2013 9. KYU
31. Ana ŠTUCIN 26.1.2013 9. KYU
32. Tinkara CVIRN 26.1.2013 9. KYU
33. Uroš PETERNELJ 26.1.2013 9. KYU
34. Luka JERAŠA 26.1.2013 9. KYU
35. Ajda MAROLT 26.1.2013 9. KYU
36. Katja LAVTAR 26.1.2013 9. KYU
37. Tadej ŠTUCIN 26.1.2013 9. KYU
38. Malči CVIRN 26.1.2013 9. KYU
39. Ana URŠIČ 26.1.2013 9. KYU
40. Žiga JERAŠA 26.1.2013 9. KYU
Klub: Karate klub RONIN – Poljane Datum: 26.1.2013
Izpitni izpraševalec: Jurij ŠUBIC, 4. dan – JKA
Matic PROJ, 1. dan – JKA
Ines ŠUBIC, 1. dan – JKA

Izpit 17. 6. 2012

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM KYU
1. Andrej ZUPANČIČ 17.6.2012 1. KYU
2. Marko PROJ 17.6.2012 1. KYU
3. Nik MAHNIČ 17.6.2012 1. KYU
4. Aleš ČADEŽ 17.6.2012 1. KYU
5. Matjaž PRIJATELJ 17.6.2012 2. KYU
6. Neža BOHINC 17.6.2012 3. KYU
7. Anže JELOVČAN 17.6.2012 3. KYU
8. Peter RIHTARŠIČ 17.6.2012 4. KYU
9. Jožef JEREB 17.6.2012 4. KYU
10. Jana OBLAK 17.6.2012 5. KYU
11. Tjaša MAČEK 17.6.2012 5. KYU
12. Peter KRAJNIK 17.6.2012 6. KYU
13. Miha RIHTARŠIČ 17.6.2012 8. KYU
14. Sara RUPAR 17.6.2012 8. KYU
15. Maks PADEŽNIK 17.6.2012 8. KYU
16. Žan BOŽIČ 17.6.2012 8. KYU
17. Luka GRABNAR 17.6.2012 8. KYU
18. Nace KOKELJ 17.6.2012 8. KYU
19. Manca MARKELJ 17.6.2012 8. KYU
20. Tim BOŽIČ 17.6.2012 8. KYU
21. Pia TAVČAR 17.6.2012 8. KYU
22. Nejc JEREB 17.6.2012 8. KYU
23. Vesna MUDRI 17.6.2012 8. KYU
24. Uroš URŠIČ 17.6.2012 8. KYU
25. Sonja LOKAR 17.6.2012 8. KYU
26. Eva FOJKAR 17.6.2012 8. KYU
27. Blaž ALIČ 17.6.2012 8. KYU
28. Matic KOKELJ 17.6.2012 8. KYU
29. Tina RIHTARŠIČ 17.6.2012 8. KYU
30. Primož URŠIČ 17.6.2012 8. KYU
31. Jan PINTAR 17.6.2012 8. KYU
32. Manica DEMŠAR 17.6.2012 8. KYU
Klub: Karate klub Ronin – Poljane Datum: 17.6.2012
Izpitni izpraševalec: Jurij ŠUBIC, 4. dan
Iztok LOGAR, 1. dan
Matic PROJ, 1. dan

Izpiti 14. 1. 2012

ZAP. ŠT. IME, PRIIMEK DATUM KYU
1. Marko PROJ 14.1.2012 2. KYU
2. Andrej ZUPANČIČ 14.1.2012 2. KYU
3. Neža BOHINC 14.1.2012 4. KYU
4. Nina NOVAK 14.1.2012 4. KYU
5. Tjaša MAČEK 14.1.2012 6. KYU
6. Jana OBLAK 14.1.2012 6. KYU
7. Voni KOS 14.1.2012 6. KYU
8. Rado MUDRI 14.1.2012 6. KYU
9. Katja JEREB 14.1.2012 7. KYU
10. Matic KOKELJ 14.1.2012 9. KYU
11. Uroš URŠIČ 14.1.2012 9. KYU
12. Blaž ALIČ 14.1.2012 9. KYU
13. Eva FOJKAR 14.1.2012 9. KYU
14. Nejc JEREB 14.1.2012 9. KYU
15. Tim BOŽIČ 14.1.2012 9. KYU
16. Manica DEMŠAR 14.1.2012 9. KYU
17. Maks PADEŽNIK 14.1.2012 9. KYU
18. Nace KOKELJ 14.1.2012 9. KYU
19. Luka GRABNAR 14.1.2012 9. KYU
20. Jan PINTAR 14.1.2012 9. KYU
21. Sara RUPAR 14.1.2012 9. KYU
22. Manca MARKELJ 14.1.2012 9. KYU
23. Primož URŠIČ 14.1.2012 9. KYU
24. Žan BOŽIČ 14.1.2012 9. KYU
25. Pia TAVČAR 16.1.2012 9. KYU
26. Vesna MUDRI 16.1.2012 9. KYU
27. Tina RIHTARŠIČ 16.1.2012 9. KYU
28. Miha RIHTARŠIČ 16.1.2012 9. KYU
Klub: Karate klub RONIN – Poljane Datum: 16.1.2012
Izpitni izpraševalec: Jurij ŠUBIC, 4. Dan JKA
Marko BERGANT, 2. Dan JKA
Iztok LOGAR, 1. Dan JKA
Matic PROJ, 1. Dan JKA